
Eten & Drinken
Op Hoogte80 hebben we een breed assortiment aan eten & drinken. Zo is er voor iedere zoetkauw, smaakmaker of borrelaar iets te vinden. Er is een ruim aanbod aan vega/vegan opties beschikbaar. Daarnaast is het mogelijk om op de picknickweide eigen eten & drinken mee te nemen.
Foodtrucks Hoogte80 2025:
-
Koffiebus - Koffie
-
JoJo Poffertjes - Poffertjes
-
Borian Bakery - Hongaarse broodjes (Vega opties)
-
Più Più - Pizza (Vega & vegan opties)
-
Iveau Burgers - Burgers (Vega opties)
-
De Pieper Mobiel - Friet en snacks (Vega, vegan & glutenvrije opties)
-
Wijn van de Boer - Wijn
-
KVHOD - Gerechten van dieren waar de samenleving maar mee in de maag zit (Vega opties)
-
Surinaams schaafijs - Surinaams schaafijs
-
Ik smelt voor jou - Ambachtelijk Italiaans ijs
-
Bakblik - Vegan bites (Vega, vegan & glutenvrije opties)
-
El Popo - Mexicaanse snacks (Vega & vegan opties)
Milieubijdrage
We werken met plastic wisselbekers. Deze bekers willen wij graag recyclen, en tegelijk dit mooie park schoon houden. Daarom vragen wij bij je eerste aankoop van een drankje een kleine bijdrage van €1,00. Lever de beker bij je volgende bestelling in, dan hoef je de bijdrage niet opnieuw te betalen. Laat hem dus niet vallen!
Je kunt je beker achteraf niet inleveren voor statiegeld.
Eigen eten en drinken
Eigen eten en drinken is niet toegestaan op het festivalterrein, maar wel in de picknickweide. Gebruik de directe ingang naar de picknickweide via de Burgermeester Bloemersweg. Klik hier voor de route.